Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

УВАГА!

У школі І – ІІІ ступенів № 84 з 01 листопада 2023 року є вакансія учителя німецької мови (1,5 ст.) – 5-11 класи (очне навчання)

тел. 285-22-05

3 листопада 2023 о 12:27 | Войтович М. В. | немає коментарів

Нещодавно до учнів 4-Б класу завітали гості з ДСНС України в Печерському районі

29 вересня 2023 о 09:47 | Войтович М. В. | немає коментарів

Активно і завзято тривав Олімпійський тиждень в нашій школі.

29 вересня 2023 о 09:36 | Войтович М. В. | немає коментарів

Учнівський та педагогічний колектив школи № 84 пишається здобутками учня початкової школи Черкасенка Платона, який виборов І місце у Чемпіонаті м. Києва з Таеквон-до І.Т.Ф. серед дітей, юніорів та дорослих у січні 2022 року. А вже у березні 2023 року завдяки плідній праці та інтенсивним тренуванням Платон посів І місце у Чемпіонаті України серед учнів з Таеквон-до І.Т.Ф. в розділі Спаринг, ІІ див., до 38 кг серед хлопчиків 9-10 років.
Бажаємо Платону майбутніх перемог. Нехай натхнення не полишає, а бажання прославляти Україну в спорті міцнішає з кожним днем.

29 березня 2023 о 10:43 | Войтович М. В. | 1 коментар

Школа І-ІІІ ступенів № 84  Печерського району м. Києва

запрошує на навчання учнів в початкові класи  школи.

28 березня 2023 о 10:26 | Войтович М. В. | немає коментарів

Умови прийому і проходження військової служби в 15 мобільному прикордонному загоні "Сталевий кордон"

23 березня 2023 о 10:44 | Войтович М. В. | немає коментарів

Шановні батьки!
Інформуємо Вас, що зараз набирають добровольців в лави Національної гвардії України на військову службу.
Батальйон який ми формуємо, створюється для роботи на звільнених територіях України, добровольці будуть задіяні в межах повноважень Національної гвардії України.

Усі добровольці будуть проходити ОБОВ’ЯЗКОВУ бойову підготовку перед тим як будуть залучені до виконання бойових завдань.

Також повідомляємо, що служба буде відбуватись на платній основі, як в ЗСУ, мінімальна зп від 22 000 грн, якщо особа направляється до зони виконання бойових завдань, заробітна плата буде вищою, тобто все як в ЗСУ до 100 000 грн.

Якщо ви зацікавлені в даній пропозиції, запишіть будь-ласка номер за яким Ви зможете отримати всю інформацію з маршрутом подальших дій -
067-245-59-61 Валерій Юрійович.
Дзвонити можно до 24 березня, після цієї дати набір буде закритий.

Дякую що приділили час.

17 березня 2023 о 14:00 | Войтович М. В. | немає коментарів

Учора,16.03.2023р., поховали Воїна Світла, випускника 2012р., Крахмального Дмитра. Загинув, захищаючи нас, нашу землю, нашу Україну! Вічна пам'ять...
Герої не вмирають!!!

17 березня 2023 о 12:25 | Войтович М. В. | немає коментарів

Тарас Шевченко виступив як поет-новатор, приніс із собою в українську літературу «слово нове», новий світ поезії, неповторні образи, картини і барви, вивів українську літературу на шлях реалізму й народності.

14 березня 2023 о 19:29 | Войтович М. В. | немає коментарів

З 16 березня 09:00 ранку до 19 березня 21:00 вечора в форматі он-лайн буде проходити Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2023». Участь у конкурсі зможуть взяти усі учні 2-11 класів без попередньої реєстрації за посиланням https://online.kangaroo.com.ua/

7 березня 2023 о 18:35 | Войтович М. В. | немає коментарів

Прийом заяв до 1-х класів розпочинається 27.03.2023 року.

тел. 285-22-19 – Войтович Марина Вікторівна,
заступник директора з навчально-виховної роботи;
285-22-05 – секретар

28 лютого 2023 о 20:26 | Войтович М. В. | немає коментарів

В столиці формується новий окремий стрілецький батальйон в місті Києві

В нашій школі у ІІ семестрі 2022-23 н.р. є вільні місця в 1-х класах. Запрошуємо.
Інформація за телефоном 285 - 22 -05

З 28 січня 2023 року у нашій школі відкриваються вакансіЇ:
* хореографа ( 8 год)
Навчання оффлайн.

26 грудня 2022 о 09:36 | Войтович М. В. | немає коментарів

Проведення Міжнародного етапу конкурсу «Кенгуру» (за завданнями 2021-2022 н.р.)

У зв’язку з агресією Російської Федерації в Україні Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» у 21-22 н.р. (для учнів 2 – 11 класів) вчасно провести не було можливості.
Пропонується всім бажаючим зараз безкоштовно взяти участь у цьому етапі Конкурсу у форматі on-line. Заявки на участь у Конкурсі надсилати не потрібно. Реєстрація на участь буде проведена під час проведення конкурсу.
Конкурс розпочнеться 9 грудня (п’ятниця) о 9-00 і завершиться 11 грудня (неділя) о 21-00.

13 листопада 2022 о 10:23 | Войтович М. В. | немає коментарів

9 листопада — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Преподобний Нестор-літописець був людиною обізнаною та здобув всесвітнє визнання та славу.  Усесвітню славу Нестору принесла справа усього його життя – участь у літописанні Київської Русі. Він залишив світу безцінний скарб — «Повість минулих літ». Вважається, що саме з преподобного Нестора-літописця починається писемна українська мова.

У 2000 році виникла надзвичайно цікава традиція у масштабі всієї України — «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності». У цьому році його транслюватимуть наживо «Українське радіо», радіо «Культура», телеканал «UA: Перший» та інші платформи Суспільного мовлення. Цьогорічний текст радіодиктанту  напише українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його  народна артистка, Герой України Ада Роговцева 9 листопада об 11.00.

8 листопада 2022 о 14:05 | Войтович М. В. | немає коментарів